Олег Ляшко: Чому американський президент захищає своїх металургів, а український - ні?

Олег Ляшко: Чому американський президент захищає своїх металургів, а український - ні?Згідно з повідомленням Трампа, запроваджується 25% мита на ввезення сталі і 10% на ввезення алюмінію. Митні тарифи почнуть діяти через 15 днів, – пише РБК.

«Країна, яка не захищає свій добробут вдома, не зможе захищати свої інтереси за кордоном», – заявив Трамп в Білому домі. Він зазначив, що США залишаються відкритими до змін тарифів і навіть готові скасувати їх для окремих держав.

При цьому Вашингтон буде мати на увазі відносини між країнами, в тому числі військові. Як зазначалося раніше, це – найжорсткіший варіант обмежень з тих, що запропонувало президентові Міністерство торгівлі.

Говорячи про Канаду та Мексику, для яких передбачена 30-денне відтермінування на введення мит, Трамп зазначив, що якщо країнам вдасться домовитися про нові умови продовження «Північноамериканської зони вільної торгівлі» (NAFTA), тарифи на сталь і алюміній для Канади і Мексики не запровадять. В іншому випадку Трамп пообіцяв вийти з NAFTA.

Нагадаємо, нещодавно Трамп також пригрозив обкласти податком європейські автомобілі, якщо ЄС продовжить збільшувати мита для американських компаній, котрі працюють в Європі. В Єврокомісії заявили, що такі дії можуть призвести до торгівельної війни.

"Чому американський президент захищає своїх металургів, а український - ні?" - Олег Ляшко.

"Трамп запроваджує 25% мито на ввезення у США сталі і 10% на алюміній, щоб захистити робочі місця американських робітників. А наша влада за безцінь віддає металобрухт, через що українські металурги сидять без роботи.

Команда Радикальної партії дотиснула парламент і змусила підняти втричі вивізне мито на металобрухт. Але цього мало! Ми добиваємся ухвалення нашого законопроекту «Купуй українське, плати українцям!», щоб гроші платників податків працювали на національну економіку і давали роботу українцям, а не нашим закордонним конкурентам. Хочете нашу сировину - ставте в Україні заводи!" - підсумував Олег Ляшко в соціальній мережі Facebook.

Джерело

Добавить комментарий

Оставить комментарий