0,2 проміле дозволеного алкоголю в крові – скільки це фактично випитого алкоголю?

0,2 проміле дозволеного алкоголю в крові – скільки це фактично випитого алкоголю?В наші державі ПДР дуже суворо регламентують питання їзди за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Штрафи є одними з найбільшими у Європі. І їх розмір буде на далі збільшуватися. І як показує час – така практика виправдана.

Так, в Україні наразі допустима норма алкоголю в крові становить 0.2 проміле.

Однак, скільки це на практиці не так багато водіїв знають.

Щоб визначити цей показник, компанія експериментів організації “Автоцентру” спробували вивести середній показник 0,2 проміле.

Експеримент проводився на 6 співробітників “Автоцентру”: троє чоловіків і три жінки, всі випробовувані мали різну масу тіла – чоловіки від 71 до 83 кг, жінки від 50 до 65 кг. Для експерименту використовували найбільш популярні напої: горілку, коньяк, пиво, вино, шампанське.

Отримані дані є середніми і залежать від ваги людини, статі, фізичного стану, вживання їжі та навіть від раси. У кожному конкретному випадку показники будуть відрізнятися, в експерименті мова йде про середні показники.

Починали з пива. Експеримент починався з контрольною задування алкотестером для перевірки тверезості учасників. Починали з маленької пляшки пива 0,33 л. Відразу після випитого алкотестер показав від 0.25 до 1 проміле.

Читайте також – Як оскаржити протокол/постанову дорожньої поліції?

Щодо коньяку. Починали з 30 г. Через півгодини у двох чоловіків в крові було 0,11 і 0,13 проміле. У двох жінок виявилося – 0,20 і 0,19. При випитих 50 м коньяку у неї виявилося 0,31 проміле. У чоловіків 50 р коньяку показали 0,13 і 0,19.

Щодо горілки. Випите чоловіками 50 грам оковитої показало орієнтовно 0,30 проміле, а у жінок – 0,4.

Отже, як показав відповідний тест, водіям найкраще – взагалі уникнути споживати алкоголь, якщо вони бажають сідати за кермо автомобіля. А якщо ви таки випили, навіть найменшу дозу алкоголю, краще попросити знайомого чи таксиста підкинути вас до дому.

Адвокат Сергій Гула

Добавить комментарий

Оставить комментарий