Ляшко: На старості років відкрию притулок на 1000 собак (Відео)

Ляшко: На старості років відкрию притулок на 1000 собак (Відео)В інтерв’ю виданню «Сегодня» Олег Ляшко розповів, що планує робити після виходу на пенсію.

«У мене вже семеро собак – нещодавно ще одну дворняжку взяв. Я у фейсбуці постійно бачу пости волонтерів, де вони просять забрати тварину. У мене таке серце, що я би їх усіх взяв. Може я цим і займуся на старості, коли завершу політичну кар’єру. Заведу собі притулок на тисячу собак, буду їх доглядати і годувати. Бо я точно знаю, що собаки – це останні ангели на землі», - заявив лідер Радикальної партії.

Народний депутат наголосив, що потрібно міняти держава повинна піклуватись про безпритульних тварин.

«Я ніколи не розказую, скільки допомагаю різним притулкам – Господь бачить. Але я не вперше беру бездомну собаку, колись взяв дворняжку Квітку – вона була дуже худа, а зараз поправилась, бігає така довольна. На жаль, я один не можу допомогти всім, тому треба міняти державну політику. Ставлення до тварин має бути гуманне: потрібна стерилізація, щоб вони не розповсюджувалися безконтрольно. Бо коли травлять - це жахливо. Якщо людина може вбити собаку, то вона і людину може вбити. Я так вважаю. Коли хтось каже, що я люблю собак більше, ніж людей, це не правда. Я люблю і людей, і собак. Але точно знаю, що той, хто не любить собак, не може любити людей. Бо у нього немає співчуття», - підкреслив Ляшко.

Політик також розповів, що вдома завжди виконує функцію миротворця.

«Нова собака почувається вдома нормально. У нас інша проблема - конфлікт між двома кобелями: дворняжкою Шахтариком і французьким бульдогом Горішком. Мені легше помирити своїх партійців, ніж цих двох собак. Незважаючи на те, що я лідер Радикальної партії, завжди виконую роль миротворця. Кажуть, вік живи – вік учись. Чим старше я стаю, тим більше я розумію, що треба шукати шляхи об’єднання», - підсумував Ляшко.Джерело

tionaroma
tionaroma от 20 февраля 2018 19:19
, . . PM, . --- ! . . , horse oil soothing gel cream
uralpn
uralpn от 20 февраля 2018 19:32
--- , , , . . , wwe 2k14 psp [url=http://libsoftware.net/241715-kody-i-chity-dlya-prokachki-igry-trofeynaya-r
ybalka-antiban-1.36.html] [/url]
ponjusoca
ponjusoca от 20 февраля 2018 19:43
, . --- - ... , [url=http://www.omore.ru/estate/type-flats/] [/url]
lichaSa
lichaSa от 20 февраля 2018 19:55
И что бы мы делали без вашей великолепной фразы, кресла массажные restart и подушка массажер для спины и шеи купить форум массажные кресла
Добавить комментарий

Оставить комментарий