Херсонці скаржаться на невідому жінку, яка пропонує укласти договір на вивезення сміття

Херсонці скаржаться на невідому жінку, яка  пропонує укласти договір на вивезення сміттяУ Херсоні мешканці багатоповерхових будинків скаржаться на невідому жінку, яка ходить по квартирах і пропонує укласти договір на вивезення сміття.

- Уже другий день до нас набивається панянка, нібито від якогось ФОП, що ми зобов'язані з ними укласти договір поквартирно на вивезення сміття. Притому на прохання показати документ, говорить, що забула посвідчення. На прохання показати напрямок від цього ФОП або довіреність на укладення даного виду договорів, каже, що немає у неї такого. Прям лізе в квартиру, щоб дали їй документи на квартиру, якщо не пускають до приміщення. Що це взагалі за дурниці такі, може хтось стикався? - написав у соціальній мережі анонімний користувач.

Городяни впевнені: це - шахраї. Тому що у справжніх підприємців, що займаються наданням подібних послуг, повинні бути спеціальні документи. До того ж, всі питання, пов'язані зі сміттям, в багатоповерхівках повинні вирішуватися через ЖЕКи чи ОСББ. Тому херсонці впевнені: таких "сміттярів" потрібно, цитуємо, "гнати в шию поганою мітлою".

Добавить комментарий

Оставить комментарий