Водії повинні безкоштовно возити пільговиків та учасників АТО

Водії повинні безкоштовно возити пільговиків та учасників АТО


Сьогодні, 5 лютого, в Херсонській ОДА відбулася нарада начальника облтрансуправління Валерія Соценко з пасажироперевізниками з питання забезпечення пільгових перевезень в Білозерському районі.

Начальник Чорноморського управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух доповів:

«Ми відпрацьовували Білозерський район, перевезеннями займаються 2 перевізника« Херсонське АТП 16527 »та ТОВ« Іксора ».

За 2 роки ми провели 36 рейдових перевірок, виявили 67 порушень, склали 67 актів, з них винесли 41 постанови та 26 приписів ».

За безпідставну відмову в пільговому перевезенні громадян водіям виписують штраф в 136-170 грн.

Водії повинні безкоштовно возити пільговиків, якщо отримують компенсацію з місцевих бюджетів. Але якщо мова йде про учасників АТО - то і без компенсації.

«Принципова позиція керівництва - за відмову від перевезення пільгових пасажирів (учасників АТО), якщо ми такий факт знаходимо, тут же фіксуємо і приймаємо фінансові санкції.

На сьогодні, за моєю інформацією, яку доповідають інспектори, і АТП, і «Іксора» добровільно погодилися на взаємодію з перевезення зазначеної категорії - учасників бойових дій. Зараз відмов більше немає.

Що стосується інших пільгових категорій, є сенс попрацювати з замовником, з главами ОТО, щоб була компенсація. Ми всі розуміємо, що возити вони безкоштовно не можуть, це неправильно ».

Добавить комментарий

Оставить комментарий