Двоє школярів на Херсонщині відправилися подорожувати областями

Двоє школярів на Херсонщині відправилися подорожувати областямиМіж Херсонською та Миколаївською областями примудрилися «намотати кіл» двоє школярів.

Тривогу тільки на наступний день підняла мати одного з них, і місцева поліція приступила до пошуків 13-річних підлітків.

Знайшлася родичка одного з них, яка бачила юних шукачів пригод на залізничному вокзалі Херсона, і навіть дала їм п'ятдесят гривень, щоб ті дісталися додому.

Однак після цього їх помітив єгер, який їхав по дорозі біля села Лимани вже в Миколаївській області. Він запитав, хто вони такі, і школярі назвалися йому справжніми прізвищами.

Єгер тут же набрав телефон місцевого дільничного, але до нього ще не дійшла інформація про те, що втікачі з Велетенського оголошені в розшук, і дітей не зупинили.

Ще кілька годин по тому когось схожого на Ігоря та Сергія бачили рибалки біля села Лупарево - вони прямували в бік села Олександрівки, але після знову ніби крізь землю провалилися.

Зараз поліцейські шукають їх в тій місцевості, але невідомо, де вони можуть виявитися - шкільним друзям приятелі говорили, що збираються їхати в Одеську область.

До речі, один з них минулого літа вже подорожував: тоді хлопця шукали цілий тиждень!

Добавить комментарий

Оставить комментарий