На Херсонщині зафіксовані напади вовків

На Херсонщині зафіксовані напади вовківЖителі сіл на кордоні Олешківського та Скадовського району в січні стали скаржитися на те, що зголоднілі вовки вриваються прямо в населені пункти, хапаючи кіз та овець, що пасуться на околиці.

Відреагувавши на їх скарги, три десятки місцевих членів УТМР 27 січня організували полювання у села Олександрівка.

Від зрошувального каналу загоничі дійсно вигнали цілу зграю, яка складалась із чотирьох вовків.

Двох з них вдалося підстрелити, ще двоє пішли, розповів голова організації Українського товариства мисливців і рибалок у Скадовському районі Віктор Пташинский.

В обласній організації УТМР відзначають, що кількість великих хижаків на Херсонщині тільки зростає, незважаючи на відстріл. Про це свідчить і статистика.

Якщо в 2016-му у нас добули 97 вовків, то в 2017-му - вже 127. Причому в Генічеському районі відстріляли 14 сіроманців, в Олешківському - 16, в Скадовському - 18, а в Великоолександрівському - 20!

В інших районах вбили по 3-6 вовків. Але судячи з результатів січневих загородних полювань по свіжому снігу, менше їх не стало.

І вовки, яким для прожитку потрібно по тонні м'яса в рік на особину, як і раніше представляють реальну загрозу для людей та домашньої живності.

Добавить комментарий

Оставить комментарий