На честь вшанування Героїв Крут в Херсоні пройшла урочиста хода

На честь вшанування Героїв Крут в Херсоні  пройшла урочиста хода29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

100 років потому, на Чернігівщині, недалеко від залізничної станції Крути, добровольчий Студентський Курінь, що складався із 300 юнаків, вступив у нерівний бій із більшовицькими військами, чисельність яких налічувала близько 5 тисяч.

У результаті – в полон було захоплено, а потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні.
На честь вшанування Героїв Крут сьогодні, 29 січня, в Херсоні пройшла урочиста хода. Активісти крокували від площі Свободи до Херсонського гідрометеорологічного технікуму ОДЕКУ. Безпеку громадян забезпечували 60 поліцейських і 20 військовослужбовців.

До урочистої ходи долучився в.о. територіальної організації РПЛ у Херсонській області Рудик Василь Анатолійович.

На честь вшанування Героїв Крут в Херсоні  пройшла урочиста хода


Ми не забудемо про вчинок мужніх юнаків, їхній подвиг увіковічнений у пам’яті численних українців. Міцний дух і гаряча кров давала їм сили і надію.

Шануймо наших героїв!

Добавить комментарий

Оставить комментарий