На Херсонщині починають відмовлятися від "копійок"

На Херсонщині  починають відмовлятися від "копійок"На Херсонщині деякі громадські заклади починають потроху відмовлятися від "копійок" - монет номіналом 5, 10, 25 і 50 копійок, а також так званих "залізний гривень".

Як відомо, Нацбанк планує поступова відмова від монет номіналом 5, 10 і 25 копійок. Вони будуть вилучатися з обігу. Точні терміни повної відмови від "копійок" поки що невідомі. Але деякі заклади вже вирішили перестрахуватися. І не приймають (або приймають неохоче) ВСІ монети.

Так, за словами жителя міста, у нього відмовилися приймати 80 копійок в касі приміської автостанції. Касир мотивувала відмову тим, що "ми вже не приймаємо дрібні монети". Подібна ситуація склалася і на деяких відділеннях пошти в селах. Готуються до висновку з обороту копійок і власники магазинів: керівники таких закладів уже попереджають продавців про те, що від дріб'язку потрібно відмовлятися. Магазинам важко подвійно: до всього іншого, від копійок потихеньку почали відмовлятися деякі торгові дистриб'ютори.

Добавить комментарий

Оставить комментарий