Bже цього місяця вчителі отримають більшу на 25% зapплатy

Bже цього місяця вчителі отримають більшу на 25% зapплатy


За попередніми підрахунками Міністерства освіти і науки очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 600 гривень.

На цьому наголосила міністр освіти і науки, представник партії «Народний фронт» Лілія Гриневич під час урочистого відкриття новозбудованої Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Глибоцькому районі в межах робочої поїздки до Чернівецької області.

«Ми маємо не лише відкривати гарні нові будівлі шкіл, що безумовно дуже важливо, а й наповнити ці школи новим сучасним змістом освіти. Це неможливо зробити без підняття соціального статусу вчителя, тому хочу повідомити, що сьогодні на засіданні Уряду прийнято 2 постанови, що врегульовують збільшення заробітних плат для вчителів. Зокрема, ми збільшили граничний розмір надбавки для вчителів до 30%», – розповіла Лілія Гриневич.

Так, розміри максимальної надбавки педагогічним працівникам зростають від 20% до 30%. Також встановлено нижню межу такої надбавки – не менш як 5%.

Не менше 20% надбавки мають отримувати:

- учителі шкіл, в яких навчання в початкових класах здійснюється за стандартами Нової української школи;

- вчителі української мови і літератури шкіл з навчанням мовами національних меншин.

З 1 вересня 2018 року збільшення зарплати обов‘язково має бути поширено не лише на педагогів, що отримують зарплату за кошти державного бюджету, а й усіх педагогів, зокрема тих, що отримують зарплату з місцевих бюджетів – вихователі дитсадків, майстри у професійно-технічних навчальних закладах та інші.
Джерело

Олексій
Олексій от 1 апреля 2018 13:44

Хіба це підвищення зарплати? Аби ще з цим підвищенням ціни не росли, а то як тільки піднімають, паралельно чекай ріст цін на продукти і товари. Звичайному народові вижити в такій країні дуже складно. Ви подивіться для прикладу які зарплати в Польші https://www.eurabota.ua/o-rabote-za-granicej/srednyaya-zarplata-v-polshe-na-chto
-rasschityvat-ukraincam
 там мінімальна зп становить 2000 злотих, на наші це близко 15 тисяч грн. А ми тут ходимо горбатимось за 3500 грн.

 

Читав, що вже 10% українців виїхало на заробітки за границю. Думаю, якщо і так далі піде, то нас тут залишиться половина, в кращому випадку. В основному молоде покоління тікає звізси і правильно! А ви як вважаєте?

Добавить комментарий

Оставить комментарий