Школа плавання Андрія Путілова збирає друзів перед Новим рокомШкола плавання Андрія Путілова збирає друзів перед Новим роком


Відомий на Херсонщини соціальний проект Андрія Путілова «Школа плавання» розширює можливості. Тепер його вихованці зустрічаються не лише влітку.

Цими вихідними діти, яких навчили плавати в Гідропарку, категорійні діти, учні НВК №8, а також маленькі мешканці Карабельного району Херсона, побували в денс-клубі «Аміго».

Новорічна дискотека з Дідом Морозом – малеча повеселилася від душі. Привітати юних херсонців з улюбленим святом Андрій Путілов прибув особисто.

- Якщо чесно, ми не могли залишити без уваги дітей зі «Школи плавання», адже всі вже так звикли до цього проекту. Тож подумали - якщо активні маленькі херсонці збираються влітку, щоб навчитися бути на «ти» з водою, то чому б їм не збиратися і взимку, вже щоб відпочити? Знаєте, дійсно чужих дітей не буває, впевнений, ми маємо робити все, аби в них було щасливе дитинство, а ще – щоб покоління росло спортивним і сильним, - зазначив Андрій Путілов.
«Школа плавання» - унікальний соціальний проект, який успішно існує в Херсоні вже 9 років поспіль. Тоді, у 2008 році, він розпочався з набору групи з декількох десятків дітей у херсонському Гідропарку, яких взялися навчати плаванню спеціально запрошені досвідчені інструктори. Це було абсолютно нове не лише для нашого обласного центру, а й України – досі ніхто не організував безкоштовні курси з оволодіння навиками поводження не воді.

З часу існування соціальної ініціативи плавати навчилися тисячі дітей. Цьогоріч же херсонська «Школа плавання» побила власний рекорд – її відвідали понад 600 хлопчаків і дівчат від 6 до 12 років.

Останнім часом започатковано традицію - зустрічатись з вихонцями Школи не тільки влітку. Отже, восені було свято у Джам парку, напередодні Нового року - на дитячий дискотеці. До кола друзів цього разу запросили діточок Корабельного району.

Дитяча дискотека в «Аміго» відбулася перед самим стартом шкільних канікул, задавши настрій малечі на всі свята. Також кожен учасник заходу отримав солодкий подарунок.


Школа плавання Андрія Путілова збирає друзів перед Новим роком

Школа плавання Андрія Путілова збирає друзів перед Новим роком
Школа плавання Андрія Путілова збирає друзів перед Новим роком

Добавить комментарий

Оставить комментарий