Фіскальна служба Херсонської області готується до передсвяткових і святкових рейдів

Фіскальна служба Херсонської області готується до передсвяткових і святкових рейдівФіскальна служба області готується до передсвяткових і святкових рейдів по виявленню порушників податкового законодавства. В поле їх зору, в першу чергу, потрапили суб'єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність в місцях масового відпочинку людей. В першу чергу це стосується підприємців, що займаються виїзною і виносною торгівлею.

Поки що податківці тільки закликають не порушувати закон та акцентують увагу на торгівлі алкоголем - повинні бути відповідні ліцензії.

Необхідно також використовувати касові апарати. На переконання представників фіскальної служби області, роз'яснювальна робота з підприємцями і контролюючі заходи є дуже ефективними. Це довели останні загальноміські заходи, де майже всі торгові точки працювали в правовому полі.

У той же час, заступник начальника відділу управління аудиту ГУ УКРІНФОРМ області Роман Мальований попереджає порушників, якщо вони будуть продовжувати торгувати без ліцензій біля драмтеатру, на Площі Свободи і в інших місцях масових гулянь,
представники відомства застосують до них жорсткі санкції. Контроль податківці не послаблять ні в будні, ні в свята. Цілий місяць, до 19 січня вони будуть проводити раптові рейди і моніторинг виручки.

Підприємцям, які шкодують грошей на акциз або ліцензію, а також проводять виручку повз касового апарату, доведеться заплатити штрафи в кілька разів більше.

Добавить комментарий

Оставить комментарий