Михайло Ноняк став гостем програми "Гроші" на 1+1

Михайло Ноняк став гостем програми "Гроші" на 1+1Сьогодні голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк став гостем програми "Гроші" на 1+1.

Причина - скарги далекобійників на державні служби "Укртрансбезпека" та "Укравтодор", які перетворили пункти зважування на прибутковий бізнес.

У студії програми "Гроші" показали сюжет про корупцію на дорогах. Голова "Укртрансбезпеки" Михайло Ноняк був неприємно вражений недостойною поведінкою інспекторів:

"Відсьогодні "Укртрансбезпека" видала наказ про проведення службової перевірки. Результат не забариться! На превеликий жаль, такі факти ще мають місце. Цьому сприяють також і старі ГВК, які стоять на балансі Укравтодору та не дають можливості повного контролю дій інспекторів. Після введення в експлуатацію нових комплексів контроль за роботою ГВК суттєво посилиться. Та і зараз моя позиція принципова і непохитна – хабарникам з нами не по дорозі!", - зазначає керівник "Укртрансбезпеки".

Михайло Ноняк відмітив, що цього року було звільнено більше сотні людей, які не зрозуміли, що "Укртрансбезпека" змінилася. Це стосується не тільки інспекторів, а й тих, хто би мав контролювати їхню роботу, аж до керівників обласних управлінь. Стосовно декількох керівників до сих пір ведуться слідчі дії.

"Ми не займаємося спортивною рибалкою – є вироки судів з реальними покараннями! Нова Служба, яка була створена лише два роки тому, дістала в спадок кадри старої системи. Я переконаний, що ми очистимося від всіх хабарників! І на їх місце прийдуть нові люди – молоді, чесні, порядні, віддані справі" , - заявив начальник "Укртрансбезпеки".

Михайло Ноняк пообіцяв розпочати розслідування за фактами зловживань владою, які зафіксували журналісти програми "Гроші".

Джерело

Добавить комментарий

Оставить комментарий