Херсонська міська рада придбає житло для дітей-сиріт

Херсонська міська рада придбає житло для дітей-сирітХерсонська міська рада прийняла субвенцію з державного бюджету в розмірі 906 тисяч гривень на придбання житлоплощі для дітей-сиріт. Це рішення під час позачергової сесії міськради підтримали депутати.

- Держава надає субвенцію на придбання соціального житла для дітей-сиріт. Це дві однокімнатні квартири для двох дітей-сиріт, - розповіла заступник директора Департаменту бюджету і фінансів Ірина Демешко.

Уже відомо, які квартири будуть надані: знаходяться вони в мікрорайонах Корабел і Таврійський.

Відзначимо, під час сесії депутат Олег Романюк висловив побоювання, що міськрада може не встигнути заплатити за ці квартири: зараз вони перебувають в приватних руках, вже відома ціна житлоплощі. Але їх вартість може бути підвищена внаслідок зростання курсу долара, тому Романюк пропонував передбачити в міському бюджеті гроші, щоб в цьому році квартири були куплені. Але, як зазначив міський голова Володимир Миколаєнко, потрібно сподіватися, що все встигнуть.

У свою чергу, депутат Сергій Волошинов зазначив, що міська влада повинна працювати над тим, щоб набагато більше дітей-сиріт отримали квартири.

Добавить комментарий

Оставить комментарий