"Ми відновимо мир на Донбасі, об'єднаємо і зробимо сильну Україну!" - Олег Ляшко

"Ми відновимо мир на Донбасі, об'єднаємо і зробимо сильну Україну!" - Олег ЛяшкоМоя рідня – з Луганщини. Тому я не з чуток знаю, що мільйони людей на Донбасі стали заручниками ситуації і російської агресії. Вони нікого не вбивали і не зраджували, але влада махнула на них рукою. Наприклад, моя тьотя Рая, яка померла у грудні минулого року. Вона не могла виїхати з Перевальська, бо 6 років була паралізована і прикута до ліжка. Або тьотя Тая у Луганську, якій 80 років. Вона все життя служила Україні, а тепер не може отримати пенсію – їздить за нею раз на півроку за 200 км. І таких людей на Донбасі – мільйони.

Багато людей, які приїхали в Україну в 2014 році, виявилися нікому не потрібними. Держава не забезпечила їх ні житлом, ні роботою, тому вони вимушені були повернутися.

Ми відновимо мир на Донбасі, об'єднаємо і зробимо сильну Україну лише тоді, коли будемо поважати, чути і розуміти один одного, які б різні ми не були. Потрібно, в першу чергу, виставити миротворців на міждержавному кордоні, щоб припинити постачання з Росії зброї і через місяць війна закінчиться. Святійший Філарет, який, як і я, з Донбасу, називає цей шлях справедливим миром. І я за справедливий мир!

Олег Ляшко в соціальній мережі Facebook

Добавить комментарий

Оставить комментарий