Єгор Устинов пояснив, чому нові тролейбуси не вийшли на лінію

 Єгор Устинов пояснив, чому нові тролейбуси не вийшли на лініюНа засіданні мандатної депутатської комісії міськради Херсона керівник КП «Херсонелектротранс» Єгор Устинов розповів, чому до цих пір не вийшли на лінію 4 нові тролейбуси, придбані у «Богдан Моторс».

- Складно на сьогоднішній день щось говорити про терміни їх виходу на лінії. Я вже просив мера зустрітися з губернатором з цього приводу і звернутися за допомогою, - сказав він.

За словами Устинова, причиною є те, що тягові електродвигуни тролейбусів «пробивають на корпус».

- В обмотці якісь проблеми. Гарантійний випадок. Ми їх демонтували і відправили в «Богдан Моторс». Він, в свою чергу, відправив їх постачальнику, - зазначив він.

За словами Устинова, «Богдан Моторс» не розкриває інформацію, хто є постачальником двигунів. Відомо лише, що він знаходиться за кордоном.

- Ми розраховували, що двигуни повернуться за 2 тижні, - зазначив Устинов і доповнив. - Ситуація не унікальна. Київ закупив у «Богдан Моторс» 80 тролейбусів на півмільярда. 16 з них виготовлені, розпочато відвантаження. У них така ж проблема з двигунами, що і у тих, які поставили нам.

Добавить комментарий

Оставить комментарий