На Херсонщині не газ, а подоба на "газовану воду"

На Херсонщині не газ, а подоба на "газовану воду"«Підсушити» блакитне паливо із Стрілківського газового родовища поки вдається поганенько.

Хоча сушильне устаткування на вході в газову магістраль компанія «Чорноморнафтогаз» після численних скарг і встановила, частинки морської води все одно проникають в труби, через що газ перетворюється в якусь подобу «газованої».

Взимку вода в магістралі може замерзати, злипатися в пробки і зупиняти циркуляцію блакитного палива. Тому «Херсонгаз» екстрено приймає запобіжні заходи.

У кожного населеного пункту, «живиться» від Стрілківського родовища (від села Стрілкове до міста Генічеська) встановили влагосборнік, куди стікає вода з магістралі. Їх обслуговування збільшує вартість газу, і додаткові витрати транспортувальника ніхто не компенсує.

Тому «Херсонгаз» вже запропонував «Чорноморнафтогазу» свої послуги з налагодження роботи сушильного обладнання. Якщо ж і це не допоможе, доведеться вирішувати, хто буде відшкодовувати витрати за додаткове очищення газу - кінцеві споживачі або його постачальник.

Добавить комментарий

Оставить комментарий