В Херсоні відновили будівництво "проблемної" школи №23

В Херсоні відновили будівництво "проблемної" школи №23Управління капітального будівництва Херсонської міської ради оплатило послуги з відновлення робіт в будівлі школи No23 в 4-му Таврійському мікрорайоні.

У скільки обійдуться ці роботи міського бюджету, поки незрозуміло. Чиновники заплатили 300 тисяч гривень підрядній організації "Інститут Харківпроект" за дві послуги - зазначену вище і за аналогічні роботи в спорткомплексі з плавальним басейном ДЮСШ-6.

Школа No23 - справжній головний біль Херсона. Її будівництво було розпочато ще в 1992 році. Через нестабільну економічну ситуацію в країні в 90-х роках, грандіозне будівництво через кілька років згорнули. У наступні ж роки влада використовувала цей об'єкт для відмивання грошей. У 2012 році градоначальники вирішили створити на цьому місці не просто школу, а новий спортивний комплекс з басейном. Цілком можливо, тому управління капбудівництва і замовило відразу дві послуги. У скільки обійдеться безпосередньо саме будівництво, найближчим часом скажуть експерти. Але в 2015 і 2016 роках миготіли цифри від 70 мільйонів гривень і до сотень мільйонів гривень.

tiaceokek
tiaceokek от 13 декабря 2017 22:14
Извините, что я Вас прерываю., скачать fifa или скачать fifa 15 прямой ссылкой скачать fifa
Добавить комментарий

Оставить комментарий