Херсонського крадія телефонів засудили до 5 років позбавлення волі

Херсонського крадія телефонів засудили до 5 років позбавлення воліПрокурором Херсонської місцевої прокуратури доведено перед судом обвинувачення щодо 37-річного раніше судимого чоловіка за скоєння корисливих злочинів. Обвинуваченого звільнили умовно-достроково від відбування покарання, але він на шлях виправлення не став. Восени 2015 року із застосуванням насильства знову пограбував дівчину, вдаривши її по обличчю, від чого вона впала на землю.

В судовому засіданні обвинувачений, свою провину в інкримінованому правопорушенні визнав частково і пояснив, що в листопаді приблизно о 22 год. прогулювався зі своїм знайомим по проспект 200 років Херсона біля магазину «Фреш», побачив дівчину, підійшов, вирвав у неї з рук телефон і пішов додому. До нього прийшов товариш, з яким вони поїхали на таксі в ломбард, там телефон не прийняли, так як він був заблокований. Він заклав телефон таксисту за 300 грн. Визнає грабіж, але без насильства.

Незважаючи на невизнання своєї провини, обвинуваченим його винність в інкримінованому йому злочині підтверджується сукупністю досліджених та перевірених в ході судового розгляду доказами.

Вироком суду особу визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з відбуванням покарання в кримінально-виконавчій установі закритого типу.

esexmn
esexmn от 13 декабря 2017 22:18
, , -, . PM, . --- . , fifa 15
Добавить комментарий

Оставить комментарий