Херсонські депутати підтримали зміни стосовно паркувального збору

Херсонські депутати підтримали зміни стосовно паркувального збору29 вересня на 1-му засіданні сесії міськради Херсона депутати не підтримали зміни до рішення про встановлення ставки збору за провадження діяльності із забезпечення паркування транспорту.

На 2-му засіданні 5 грудня по ініціативою Антона Хмари до питання повернулися.

«Якщо ми не проголосуємо, у нас буде вартість паркування така, що люди не зможуть платити. Ми сьогодні даємо можливість комерсантам наповнювати власний бюджет, але збільшуємо фінансове навантаження на жителів міста », - повідомив мер Володимир Миколаєнко.

Директор КП «Сервіс-Центр» Георгій Колодяжний розповів:

«Питання стосується парковок біля розважальних центрів і супермаркетів. Ми зробили такий розрахунок, що ставка не підвищується. Якщо ви не приймете цю ставку, в 2018 р плата збільшиться вдвічі для всіх без винятку. Якщо не приймете, ви підведете всіх підприємців під те, щоб вони вийшли з договорів. З головним ФОП, з яким у нас договір, договір укладено на 5 років. Я його не підписував - його попередники підписали. На жаль, це погано позначається на міськбюджеті ».

Сергій Волошинов запропонував: «Для тих, хто здійснює парковку біля офісів і ресторанів - потрібно піти назустріч підприємцям і залишити, а там, де проходить чорний нал, потрібно платити по максимуму».

Єгор Устинов заявив:

«На сьогодні всі платні парковки знаходяться в руках одного нечистого на руку підприємця пана Громова, який шляхом судової реформи продовжує 2-й рік ними користуватися. І буде ними користуватися, згідно з підписаною угодою, до кінця наступного року. Звичайно, якщо рішенням якогось справедливого суду цей договір не буде розірвано ».

«Коли ми говоримо про те, що потрібно підвищувати вартість на платних парковках, ми допомагаємо пану Громову збирати більше грошей. Бюджет від цього ніяк не збільшиться. Як він платив 50 тис. грн. в місяць - так і буде платити. Тому поки ці парковки не повернуться у комунальну власність і цим не буде займатися комунальне підприємство, все це коту під хвіст », - сказав він Волошинову.

Дмитро Ільченко наполягав:

«Ми обов'язково повинні прийняти рішення в цьому році, інакше будуть діяти перехідні положення закону. Якщо ми голосуємо в грудні - приймаємо без регуляторної процедури, якщо в січні - 3 місяці втратимо. Цим рішенням ми не змінюємо фактичну цифрову ставку податку, вона залишається на рівні цього року ».

За його наполяганням в проект внесли технічну правку. Прописано, що рішення вступає в силу з 1 грудня, вирішено виправити на 15 грудня.

У підсумку депутати проект підтримали. У ньому прописано, що встановлюється ставка за паркувальну діяльність в 0,015% від мінімальної зарплати на 1 січня звітного року.

Добавить комментарий

Оставить комментарий