Херсонський водій маршрутного таксі хамив та показував дулі пасажирам

Херсонський водій маршрутного таксі хамив та показував дулі пасажирамХамство і нахабство херсонського маршрутника перейшла всі межі. Як повідомляє в соцмережах Ірина Онищенко, водій автобуса 5-го маршруту хамив і показував дулі пасажирам.

"Прочекавши маршрутне таксі 20 хв, ми майже « влізли » через те, що в ньому було багато людей. Водій зупинявся на кожну вимогу людей, які проходили повз маршрутки. Люди просто не вміщалися, а водій весь час намагався набрати ще більше і більше людей . Як було зроблено зауваження, водій почав хамити і показувати дулі. Аргументуючи тим, що він працює за копійки і грошей йому не вистачає. А жити хочеться добре і погрожував поїхати в Польщу ", - пише Ірина.На зупинках маршрутник просто не зупинявся бо на них не було людей, роблячи вигляд, що не чує вимог пасажирів. Ірина Онищенко написала і держ. номер автобуса - ВТ 1240.

На пост в соцмережах відреагувала депутат Херсонської міської ради Олена Мазур. Вона звернулася до керівника Управління транспорту відреагувати на дану ситуацію до сесії міськради.

"Або я як депутат буду змушена вивести це на екран", - заявила Мазур.

Добавить комментарий

Оставить комментарий