Херсонські маршрутчики, як завжди, в центрі уваги

Херсонські маршрутчики, як завжди, в центрі увагиХерсонські «перевізники» відрізняються здатністю неприємно здивувати не тільки пасажирів, але навіть бувалих поліцейських.

Так, у приміській автостанції обласного центру патруль за порушення правил дорожнього руху зупинив автобус «Богдан» під керуванням 29-річного херсонця.

І яким же був шок правоохоронців, коли після перевірки його особистості по базі даних з'ясувалося: в цей самий момент водій «Богдана» повинен був знаходитися не за кермом, а в своїй квартирі по вулиці Лавреньова, куди суд і визначив його під домашній арешт, як підозрюваного у скоєнні тяжкого злочину.

А на вулиці Карбишева обласного центру ще двум херсонцям попало познайомитися з багатогранними талантами таксиста. Який виявився не тільки фахівцем з водіння, але і майстром по частині рукопашного бою.

Напідпитку пасажири вступили з приватним перевізником в словесну перепалку. Але той говорити довго не став, а пустив в хід кулаки: 35-річному городянину він зламав ніс, а його 40-річному попутникові - щелепу.

Бригада «швидкої допомоги» відвезла потерпілих до лікарні. А із забіякуватим таксистом розбирається поліція.

Добавить комментарий

Оставить комментарий