Житель Херсонщини пішов у відпустку, щоб знайти свою смерть на робочому місці

 Житель Херсонщини пішов у відпустку, щоб знайти свою смерть на робочому місціУ селі Чорнянка Каховського району єдиний охоронець місцевого кладовища виклопотав собі відпустку, яку проводив вдома на самоті (дружини і дітей у 51-річного холостяка і непитущого не було).

Скучивши від такого нудного проведення часу, він за звичкою подався на роботу - подивитися, чи все в порядку на «об'єкті», і чи не розкрадають метал. Якби не це дивне бажання, охоронець і по сей день був би живий.

В той момент у самого кладовища розверталась «ГАЗель» іншого селянина, який був молодшим. Здаючи задом, той не помітив, що за грузовичком стоїть людина. А охоронець, що стояв до машини спиною, зреагував із запізненням і не встиг відскочити з її шляху. «ГАЗель» підім'яла пішохода і лише тоді зупинилася.

Наступна особливість: спершу думали, що все обійдеться - ніяких переломів і навіть видимих ударів охоронець кладовища не отримав. З підозрою на один лише струс мозку його відвезли в районну лікарню. Де пацієнт всього лише через кілька годин помер - чи то від шоку, чи чи струс мозку мав тяжчі наслідки. У будь-якому випадку, причину такої ось майже містичної смерті з'ясовуватимуть у ході судово-медичної експертизи. І від її висновків залежить доля водія «Газелі». Якщо експерти дійдуть висновку, що смерть людини настала саме внаслідок аварії, господар вантажівки має всі шанси років на п'ять-сім відправитися в колонію-поселення для засуджених, які вчинили ДТП із смертельними наслідками.

Добавить комментарий

Оставить комментарий