В Херсоні помилка лікаря коштувала жінці життя

В Херсоні помилка лікаря коштувала жінці життя49-річна херсонка лягла в місцеву лікарню на планову операцію з видалення каменів у жовчному міхурі, але додому вже не повернулася. Через два місяці, після трьох хірургічних втручань, жінка померла в страшних муках.

Чоловік померлої був упевнений, що причиною смерті дружини стала лікарська помилка. Жінку попередньо не обстежували, як потрібно, неправильно провели операцію і занадто пізно почали лікувати ускладнення. Чоловіка не пускали до дружини дві доби. Після виявилося, що їй повністю вирізали жовчний міхур. В результаті - набряк мозку, інсульт, часткова кома, з якої жінка вже не вийшла.

Лікар-хірург, який проводив операцію, все заперечував, за його словами, ніякого інфікування не було.

Однак, чоловік померлої зібрав всі документи і вирішив довести вину лікаря. Обласні фахівці місяць вивчали справу і сказали своє слово: помилки були допущені протягом усього процесу лікування. Убитий горем чоловік дійшов до комісії Міністерства охорони здоров'я. Комісія визнала дії лікаря такими, що не відповідають стандартам і протоколам лікування. Відкрито кримінальну справу.

Добавить комментарий

Оставить комментарий