З Херсону планують запустити літак до Польші

З Херсону планують запустити літак до Польші«Аеропорт « Херсон » стрімко розвивається і постійно демонструє свої перспективи. Як запевняє директор КП «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук, з лютого наступного року херсонці та жителі області зможуть літати з нашого аеропорту вже і в Польщу. Днями підписали меморандум про співпрацю між Херсонщиною та аеропортом Dalaman Airport (Даламан, Туреччина). Турецькі партнери, дійсно, зацікавлені у співпраці з нами, відзначаючи туристичний потенціал Херсонської області. Нам ще багато чого треба зробити для того, щоб іноземні партнери не просто повірили в нас, а й переконалися в нашій дієздатності », - йдеться в повідомленні Владислава Мангера.

Також глава облради подякував попередніх керівників області, чинного главу ХОДА Андрія Гордєєва, а також депутатів за однодумність в розумінні необхідності розвитку аеропорту «Херсон».

«У найближчих планах - залучити до співпраці з нами авіакомпанії, що працюють за технологією Low Cost, які пропонують вкрай низьку плату за переліт в обмін на відмову від більшості традиційних пасажирських послуг. Упевнений, за цим новим підходом до бізнесу авіаперевезень - майбутнє. І наш аеропорт повинен зайняти в цьому майбутньому гідне місце! », - підсумував Владислав Мангер.

Добавить комментарий

Оставить комментарий