Теракт у Єгипті - не завада херсонським туристам

Теракт у Єгипті - не завада херсонським туристамВчора, 26 листопада, в міжнародному аеропорту Херсона приземлився чартерний «борт» з єгипетського Шарм-ель-Шейха - перший після масштабного теракту в мечеті на Синайському півострові, де загинуло близько трьохсот чоловік.
Пасажири рейсу кажуть, що на курорті до межі посилили заходи безпеки. Туристам рекомендують не залишати зони готелів, скасовані всі екскурсії, пов'язані з відвідуванням «старого центру» міста.

На кожній транспортній розв'язці чергують поліцейські з автоматами та солдати на пікапах з кулеметами. У розважальному районі Сохо помічені навіть бронетранспортери.

У той же час ніякої стрілянини в місті не чутно, і життя в готелях йде звичним чином, хоча вже через чотири-шість годин після теракту їх спішно покинули туристи з країн Західної Європи і США.

Хоча бажаючих виїхати достроково серед гостей з України і РФ, як завжди, не виявилося - громадян і так воюючих країн якісь терористи не лякають. Ті херсонці, які полетіли додому після завершення відпочинку, відзначають також посилені огляди на митниці.

«Коли летіли з Херсона, митники в аеропорту Шарм-ель-Шейха на нашу поклажу навіть уваги не звертали, - розповів пасажир рейсу Херсон-Шарм-ель-Шейх-Херсон, пенсіонер Володимир Ф. - Однак після теракту проходження митного огляду зайняло цілих три години. Досконально перевіряли не тільки багаж, але й кожного туриста ».

Добавить комментарий

Оставить комментарий