Київ збільшив потужність мовлення для жителів анексованого Криму

Київ збільшив  потужність мовлення для жителів анексованого КримуОператор комунікацій телевежі в селі Чонгар Херсонської області збільшив потужність мовлення на територію анексованого Росією Криму більш ніж втричі - з 0,3 кВт до 1 кВт.

Про це 23 листопада в Фейсбуці повідомляє член Нацради України з телерадіомовлення Сергій Костинский.

За його відомостями: зараз сигнал п'яти українських телеканалів поширюється на території Джанкойського і Красноперекопського районів і за їх межами.

Костинский повідомляє, що понад 200 тисяч кримчан вже сьогодні мають доступ до ефірів українських телеканалів в T2.

Публічних коментарів російської сторони з цього приводу немає.

17 серпня з Чонгарської телерадіовежі в Херсонській області почалася трансляція цифрового телебачення на територію анексованого Криму.

На територію Північного Криму транслюються п'ять каналів - «UA: Крим», «5 канал», «Прямий канал» ( «Тоніс»), ICTV, «Чорноморська телерадіокомпанія».

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели ряд економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Добавить комментарий

Оставить комментарий