Суд змусив школу на Херсонщині подумати про безпеку дітей

Суд змусив школу на Херсонщині подумати про безпеку дітей


Чкаловська сільська рада Новотроїцького району повинна забезпечити безпечні умови руху транспортних засобів і пішоходів у районі Воскресенської загальноосвітньої школи та Ковильненского дитячого садка. Про це свідчить постанова Херсонського окружного адміністративного суду від 15 листопада.

Суд розглядав справу за позовом заступника керівника Генічеської місцевої прокуратури до Чкаловської сільради Новотроїцького району. Позовні вимоги обгрунтовані тим, що ще в січні і березні нинішнього року інспектор дорожнього руху Новотроїцького відділення поліції встановив порушення на дільницях вулично-дорожньої мережі в Ковильному і Воскресенці: у Ковильненского дошкільного закладу та Воскресенської школи відсутні по два дорожніх знака 1.33 "Увага. Діти" і таблички 7.1.1 ( "Відстань до об'єкта"), які повинні встановлюватися Чкаловською сільською радою. Інспектором було складено приписи про необхідність усунення порушень, але сільська рада нічого для цього не зробила. Як підсумок - позов від прокуратури і відповідальність перед судом.

Суд постановив задовольнити цей адміністративний позов. Чкаловська сільська рада повинна встановити знаки, убезпечивши тим самим дітей від автомобілів, а водіїв - від школярів.

Добавить комментарий

Оставить комментарий