Жителька Херсону перерахувала 20 тисяч гривень шахраям

Жителька Херсону перерахувала 20 тисяч гривень шахраямЖителі Херсона часто стають жертвами шахраїв. Так, одна жінка випадково перерахували зловмисникові майже 20 тисяч гривень. Справу розглядає Херсонський міський суд.

Жінка говорить, що нею по мобільному телефону зв'язався чоловік. Він сказав, що хоче купити пральну машину, яку заявниця продавала через інтернет. Шахрай сказав, що він відправив кошти на її карту, і треба перевірити, чи перераховані вони. Чоловік сказав, що для цього вона повинна виконати певний алгоритм дій зі своєю карткою в банкоматі. Так як потерпіла була необізнана, вона слухала поради шахрая. В результаті, виявилося, що вона перевела гроші в сумі 19,8 тисяч гривень на іншу банківську картку. Після цього зв'язок з шахраєм був втрачений.

Триває розслідування.

Нагадаємо, що така схема обману стала досить популярною. Шахраї знаходять людей, які не розбираються в "банківських предмудростях", в першу чергу - пенсіонерів. Потім зловмисники просять їх підійти до банкомату, заговорюють і отримують їхні гроші на свої банківські рахунки.

Добавить комментарий

Оставить комментарий