Херсонська поліція знищить 370 кг овочевої продукції

Херсонська поліція знищить 370 кг овочевої продукції


Вчора, 17 жовтня, на засіданні постійної депутатської комісії з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, туризму, транспорту, дорожньої інфраструктури і зв'язку, реклами і сфери послуг Херсонської міськради про роботу щодо запобігання стихійної торгівлі розповідав заступник начальника Херсонського відділу поліції Андрій Єлісєєв.

Він розповів, що 14 жовтня було відпрацювання адреси по ліквідації стихійної торгівлі по пр. Св. Кирила і Мефодія (Димитрова), 15/2. На величезна кількість стихійних торговців біля магазину «АТБ» скаржаться самі херсонці, - пише Буква.

Андрій Єлісєєв заявив, що правоохоронцями було складено 6 адмінпротоколів.

«По трьом протоколами вилучили 370 кг овочевої продукції. Орієнтовно післязавтра будемо її знищувати, бо розгляд протоколів в суді - 28 листопада », - сказав заступник начальника Херсонського відділу поліції.

«Ось так працюють суди», - додала Кружнова.

Глава комісії Єгор Устинов зазначив, що робота поліції помітна. За його словами, залишилися тільки «дрібні бабусі, які приторговують якимись квіточками», а стихійних торговців, які у магазина влаштували собі великі точки торгівлі, вже немає.

Добавить комментарий

Оставить комментарий