Херсонський механічний завод став учасником освітнього експерименту

Херсонський механічний завод став учасником освітнього експерименту


Херсонський Механічний завод та Херсонський політехнічний коледж стали учасниками освітнього експерименту із впровадження дуальної форми навчання.

Ця форма передбачає, що студенти одночасно з навчанням проходять виробничу практику на виробництві за своєю спеціальністю та отримують практичний досвід, - повідомляє NewsBRIZ.

Як розповідає заступник директора коледжу з навчально-професійної роботі Олександр Нарожний, зараз студенти 4-х спеціальностей проходять практику на Механічному заводі.

Співпраця з підприємством дозволяє коригувати програму навчання під потреби майбутнього роботодавця, а студенти можуть розраховувати на працевлаштування, тому що уже на етапі навчання дізнаються про специфіку роботи заводу.


"Нам потрібні молоді спеціалісти, які вміють працювати на сучасному металургійному та машинобудівному виробництві. Упевнений, що хлопці зробили правильний вибір, вирішивши здобувати фах для реального сектора економіки. Україна розвивається, ринок праці диктує свої вимоги, тому поєднання роботи і навчання - це можливість отримати той самий досвід, без якого складно конкурувати на ринку праці. Зараз у хлопців є можливість отримувати такий досвід, - коментує голова правління Херсонського Механічного заводу Андрій Путілов. - До випускників коледжу ми й раніше придивлялися. Є приклади, коли студенти, які проходили практику, залишалися у нас працювати і сьогодні вони вже на власному досвіді розповідають нинішнім практикантам про те, що таке виробництво та які завдання перед ними стоять, як організована робота , які є соціальні гарантії для співробітників ".

Добавить комментарий

Оставить комментарий