На Херсонщині продовжує роботу антирейдерський штаб (фото)

На Херсонщині продовжує роботу антирейдерський штаб (фото)


Вчора, 28 вересня, відбулось чергове засідання оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя.

На засідання штабу звернулись представники ПП «Аграрій 300» щодо ситуації, яка склалася між суб’єктами господарювання ПП «Аграрій 3000» і ПСП «Ушба». З метою становлення істини по справі, було вирішено на наступне засідання запросити представників ПСП «Ушба».

Далі членами штабу було розглянуто звернення громадянки Нововоронцовського району стосовно спору щодо права власності на урожай, після чого доручено Головному управлінню Національної поліції в Херсонській області вивчити ситуацію та про результати доповісти на наступному засіданні.

Наступним пунктом на порядку денному заслухали власників приватного підприємства щодо рейдерського захоплення майна. Голова штабу, Андрій Гордєєв, запропонував представникам управління Національної поліції створити слідчу групу з метою дослідження обставин озвученого питання.

Після чого заступник голови штабу, начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський виніс на обговорення результати зустрічі з головою Благодатненської селищної ради Скадовського району минулого тижня стосовно спірного питання про право власності на земельні ділянки. За результатами обговорення були надані відповідні доручення.

Під кінець заходу членами штабу також було проголосовано за включення керівника ТОВ «Торговый Дом «Долинское»» до складу оперативного штабу.

Нагадуэмо, якщо Ви вважаєте, що відносно вашого майна були спроби рейдерського захоплення або інші незаконні дії у напрямку заволодіння землею чи збіжжям, звертайтеся за телефонами гарячої лінії: 0668775389 та 0989816512.

На Херсонщині продовжує роботу антирейдерський штаб (фото)

Добавить комментарий

Оставить комментарий