30 вересня стартує Перший Фестиваль Поважних Людей «Золотий Вік»

30 вересня стартує Перший Фестиваль Поважних Людей «Золотий Вік»


В кожного з нас є люди, які люблять нас та допомагають у наших справах, підтримують у скрутні часи та радіють за наші успіхи та досягнення не менш, а іноді більше, ніж наші батьки – це мудрі, досвідчені та люблячі дідусі та бабусі! Образ бабусі у біленькій хустиночці дуже трансформувався за останні роки і зараз наші поважні рідні люди активно користуються інтернетом, займаються фітнесом та йогою, але у всі часи їм потрібні наша увага, любов та спілкування…

Саме тому громадська організація «ГромадаUA» разом з однодумцями, волонтерами, партнерами та благодійниками, вирішили створити першу в Україні подію, яка б змогла об’єднати талановитих, креативних, соціально активних та небайдужих людей від 50 до 150 років!

Одже на Херсонщині народився Перший Фестиваль Поважних Людей «Золотий Вік», який стартує 30 вересня у ККЗ «Ювілейний» і протягом двох днів стане майданчиком для спілкування, презентації витворів мистецтва, зроблених майстрами та майстринями, виступів творчих та самодіяльних колективів.

Багато подій та акцій готують організатори , щоб кожен учасник та гість Фестивалю мав змогу знайти для себе щось цікаве, корисне та нове! Одним з чуттєвих та незабутніх заходів стане фотовиставка та церемонія «Золота Пара Херсонщини», героями якої стали подружжя, які пройшли життєвий шлях разом і відсвяткували Золоте весілля. Вони із задоволенням діляться з нами своїми історіями та досвідом, впевнені, що вони спроможні надихнути молоді сім’ї зберігти любов та повагу один до одного на довгі щасливі роки! І це тільки одна з цікавинок, які чекають на учасників та гостей Фестивалю «Золотий Вік».

Хочемо нагадати, що 1 жовтня відзначається День людей похилого віку та День музики і сподіваємось, що спільний соціально-просвітницький проект громадських організацій, місцевої влади, творчої спільноти та підприємців стане новою традицією не тільки для Херсону, а й підхопиться іншими громадами нашої Батьківщини!

Співорганізаторами Фестивалю став Обласний палац культури, колектив якого привніс в цей проект колорит та душевне тепло, а також гостинно зустріне гостей та учасників, які завітають до Херсону з районів нашої області.
Нагадуємо, що Фестиваль Поважних Людей «Золотий Вік» чекає на херсонців та гостей нашого міста 30вересня та 1 жовтня у ККЗ «Ювілейний».

Додаткову інформацію щодо участі, партнерства та плану заходів можна отримати за телефоном 0505258056 контактна особа Шатілова Наталя.

Пропозиції та цікаві ідеї, які прикрасять подію можна надіслати за адресою shatnat@meta.ua, або на сторінці у Фейсбуці .