Більше 700 юних херсонців відвідали заняття в Школі плавання

Більше 700 юних херсонців  відвідали заняття в Школі плавання


27 серпня в Школі плавання, яка цього літа вже в 9-й раз працювала в херсонському Гідропарку, був останній день занять. За минувший сезон більше 700 дітей відвідали тренування з безпечної поведінки на воді під керівництвом професійних інструкторів.

Завдяки цьому соціальному проекту, який реалізується за ініціативи Андрія Путілова, тисячи херсонських дітей безкоштовно отримують можливість навчатися плаванню, правильно вести себе біля води та у воді.

Також Школа – це цікаве дозвілля, фізичний розвиток та веселе проведення часу в компанії однолітків.

- Наша команда вдячна батькам, бабусям та дідусям херсонських дітей, які серйозно ставляться до питання безпечної поведінки на воді. Інструктори навчають дітей плавати, правильно реагувати на нестандартні ситуації. Тренування в команді допомагають дітям облаштуватися, знайти нових друзів, підтримувати більш молодших, - говорить ініціатор Школи плавання Андрій Путілов. – Зі своєї сторони ми стараємось, щоб тренування проходили в ігровій формі, організовуємо свята та конкурси, щоб заняття були не тільки корисними, а й цікавими.

За підсумками занять цього сезону десятки дітей, які старанно відвідували тренування, пройшли всю програму отримали Сертифікати.

- Чекаємо всіх наступним літом на заняттях в Школі плавання, - запросив юних херсонців Андрій Путілов.

Добавить комментарий

Оставить комментарий