Управління пенсійного фонду провели семінар для підприємців щодо оформлення трудових відносин та порядку сплати ЄСВ

Управління пенсійного фонду провели семінар для підприємців щодо оформлення трудових відносин та порядку сплати ЄСВ


Напередодні Дня підприємця 29 серпня 2017 року спеціалісти головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області провели семінар з фізичними особами – підприємцями.

Під час заходу було обговорено питання важливості офіційного оформлення трудових відносин, нарахування працівникам заробітної плати відповідно до їх кваліфікації та набуття страхового стажу шляхом укладання договорів добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. Фахівці Фонду наголосили, що зарахування страхового стажу в повному обсязі можливо лише за умови сплати єдиного внеску у розмірі не менше 704 грн. Більш детально зупинилися на основних напрямках реформування пенсійної системи з 01 жовтня 2017 року. Пенсійники зауважили, що законопроектом не передбачається підвищення пенсійного віку, проте посилюються вимоги до страхового стажу, який необхідний для призначення пенсій.
Також роз’яснили учасникам семінару, що кожна працююча людина може контролювати достовірність своїх даних протягом трудової діяльності. Для цього існує сучасний сервіс надання послуг в електронному вигляді - веб-портал Пенсійного фонду України. Спілкування пройшло в конструктивному руслі, всі питання обговорено та надано вичерпні відповіді.
Наприкінці зустрічі з нагоди Дня підприємця пенсійники висловили щиру подяку роботодавцям – платникам єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які старанно виконують свої зобов’язання, систематично та вчасно здійснюють платежі до всіх соціальних фондів.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

За матеріалами
khoda.gov.ua, Тимощук Олег,
Департамент з питань внутрішньої
та інформаційної політики ХОДА

Добавить комментарий

Оставить комментарий