Екоінспектори розрахують збитки завдані державі підприємством «Мрія»

Екоінспектори розрахують збитки завдані державі підприємством «Мрія»

В ході проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю «Мрія» держінспекторами екологічної інспекції у Херсонській області встановлено, що у період з 01 по 19 січня 2016 року товариство здійснювало водозабір без дозволу на спеціальне водокористування, що є порушенням вимог Водного кодексу України.
На даний час державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області проводиться розрахунок збитків заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів.
Крім того, у СТОВ «Мрія» відсутній дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами при експлуатації автозаправної станції, електрозварювальної станції, токарної дільниці, напіввідкритого складу зерна, зернометів, приміщення кухні. Експлуатація джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу є порушенням Закону України «Про охорону атмосферного повітря».
Держаною екологічною інспекцією у Херсонській області у встановлені законодавством строки буде проведено розрахунок збитків заподіяних державі СТОВ «Мрія» внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
За порушення природоохоронного законодавства відповідальних осіб товариства притягнуто до адміністративної відповідальності та надано припис щодо усунення виявлених порушень.

Добавить комментарий

Оставить комментарий