З рибною мафією Херсонщини боротимуться у Києві

З рибною мафією Херсонщини боротимуться у Києві

.

Нагадаємо, ще у вересні 2016 р. анонсувалося: окрім нової поліції, на акваторіях зявляться й рибні патрулі. Та віз і нині там - патрулів нема на Херсонщині й на Львівщині. Решта областей сяк-так реформуються. А у нас - перемогла рибна мафія чи провінційний непоспіх?

Призначені за конкурсом на керівні посади в областях люди так і залишаються без повноважень і , формально, без роботи. і, як бачимо, ситуація затяглася мало не на рік. У нас це - Роман Педченко, і надалі він терпіти такий стан речей не згоден. Заручившись підтримкую депутатського корпусу та активістів, буде добиватися, щоб на Херсонщину нарешті прийшли реформи.

Отож, першого серпня понад півтисячі херсонців відправдяються до Києва - "патрулюватимуть" під стінами профільних міністерств та лепартаментів доти, доки нарешті реформа відбудеться в реальному. а не в паперовому світі. Їх підтримали й представники вісьмох областей України, буквально вчора до акції приєдналася й Черкащина, на адресу кординаторів акції noterdam13@gmail.com приходять новій й нові повідомлення про бажання долучитися до заходів. То не помітити людей, які хочуть захистити і рибальство, і рибу, і природу, і свої права буде неможливо.

Оганізатори акції дякують усім, хто її підтримав і наголошують:

Завдяки тісній співпраці з громадськими організаціями та активістами інших областей ми зрозуміли, що реформу, анонсовану керівництвом держави, псевдореформатор Ковалів Я.Б. зимітував й завалив не тільки на Херсонщині, а й практично по усій країні.

Ковалів Я.Б. замилюючи усім очі, очолив організоване злочинне угрупування під назвою «РИБНА МАФІЯ УКРАЇНИ».

Станом на сьогодні, активісти вже 8 областей підтвердили свою участь на мітингах під Держрибагенство України, міністерством АПК та Адміністрацію Президента. Мета одна: довести керівництву держави, що Ковалів Я.Б. псевдо реформатор, кришувальник злочинних схем. Який заблокував реформу рибної галузі України!!! Який діє у зговорі з Богданом Артющиком, Григорієм Базенко, даючи хабарі суддям.

Чекаємо приєднання до нас небайдужих громадян й з інших областей, з якими поки ми ще не спілкувалися. Чітко розуміємо, що навести лад в своїх областях ми зможемо тільки об’єднавшись й діючи спільно!!! Організаційні питання практично вирішено, готуємо повідомлення- заявку про мітинг, із ЗМІ роботу налагоджено. Дату виїзду визначено.

До тих пір, поки Ярема Ковалів не виконає рішення депутатського корпусу Херсонської обласної ради та громадськості, діалогу ніякого не буде. Обіцянки-цяцянки ми слухати більше не будемо. Тільки офіційний наказ на сайті Агенства про звільнення корупціонерів Б.Артющика й Г. Базенка!!!
До зустрічі у Києві!!!

То невже реформа, яка мала відбутися торік, нарешті розщпочнеться на Херсонщині?

Добавить комментарий

Оставить комментарий