Генічеські лікарі вибачилися за умови, в яких вимушені надавати невідкладну допомогу

Генічеські лікарі вибачилися за умови, в яких вимушені надавати невідкладну допомогу

Ситуація з некомфортними умовами для хворої дитини в Генічеську, про яку розповіла у соціальних мережах мама хворої дівчинки, була викликана екстреними діями медиків зі спасіння її здоров'я, – пояснили генічеські медики.

Департамент охорони здоров'я негайно здійснив перевірку інформації Аліни Семерякової, де вона критикує умови перебування в Генічеській центральній районній лікарні її хворої доньки, з якою вони відпочивали на курорті Арабатська стрілка.

Було перевірено архівні аудіозаписи викликів «швидкої допомоги» в Херсонському обласному територіальному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

З'ясовано, що цього дня мав місце виклик «швидкої» на Арабатську стрілку до хворої дитини о 06.06 годині. Бригада «швидкої» з Генічеська прибула до хворої о 06.19 годині і доставила її в Генічеську центральну районну лікарню в 06.53 з діагнозом аліментарний гастрит.

Як пояснив головний лікар Генічеської ЦРЛ Ельдар Фетієв: «Враховуючи серйозний стан хворої та побоюючись за її здоров'я було прийнято рішення якнайскоріше надати їй екстрену медичну допомогу.

На жаль, в курортний сезон Генічеська лікарня ущерть заповнена хворими, і дитину для здійснення процедури поклали в палату, яка ще потребує ремонту, і не використовується для госпіталізації.

Нам прикро через цю ситуацію. Дитина не мала знаходитись в некомфортній палаті. Але дії проводились швидко та невідкладно. Щодо інших палат, які вже пройшли свою чергу ремонтів ще до весни, то вони всі в належному стані.

В інфекційному відділенні хворих відокремлюють згідно з діагнозами. Це також ускладнило можливість більшого комфорту саме в цей час необхідний для здійснення дитині процедури».

Висновки будуть зроблені та прискорені заходи щодо ремонтів в районних лікарнях, - запевнили в Департаменті охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації.


Джерело

Добавить комментарий

Оставить комментарий