Херсонський ЖЕК через суд змусили платити по рахунках

Херсонський ЖЕК через суд змусили платити по рахунках

ТОВ "Україна" змушений буде погасити борг перед ТОВ "Херсонавтокоммунсервис". Про це свідчить рішення Господарського суду Херсонської області.

Сміттєвий перевізник "Херсонавтокоммунсервис" через суд намагався "збити" з ЖЕКу гроші за вивезення твердих побутових відходів. Справа в тому, що ТОВ "Україна" не доплачувала гроші згідно з умовами договору за лютий і березень. Тобто, за вивезення сміття ЖЕК платив, але не повністю. В результаті, на момент подачі позову в суд, утворилася заборгованість на суму 54 тисячі гривень. Вже перед самим судовим засіданням, яке відбулося 4 липня, "Україна" заплатила 24,5 тисяч гривень "Херсонавтокоммунсервису", тому Жеку належить виплатити за рішенням суду 29,5 тисяч гривень. До цієї суми слід додати судовий збір в розмірі 1600 гривень, який повинен виплатити даний ЖЕК.

«Херсонавтокоммунсервис» - сміттєвий монополіст Херсона, який обслуговує житлові контори міста. Його засновниками є Андрій Ігнатенко та Олена Дубровська. Уповноваженою особою є Сергій Комаров.

Нагадаємо, як «Херсонські факти» повідомляли раніше, аналогічні проблеми з боргами мають ЖЕК №1, «Виробничо-житловий центр» Аріадна», ПП «Жилсервисс».
Джерело

Добавить комментарий

Оставить комментарий