На Херсонщині горе-матір викинула немовля на узбіччя дороги (відео)

На Херсонщині горе-матір викинула  немовля на узбіччя дороги (відео)

На Херсонщині немовля дивом вижило після того, як мати викинула його на узбіччя. Дитину помітили селяни. За словами лікарів, маляті просто пощастило. Місцеві переконані, що малого врятував ангел-охоронець, тому що народився він у велике церковне свято Петра і Павла.

12 липня Світлана Дробітько з села Раденское почула дитячий крик. На місце вона поверталася тричі, адже не могла знайти, звідки доносяться звуки. На допомогу покликала односельця, розповідається в сюжеті ТСН.

Новонароджений хлопчик був загорнутий у поліетиленовий пакет. У місці, де мати викинула дитину, часто їздять машини і бігають бездомні собаки.

Зараз малий в районній лікарні і його життю ніщо не загрожує. Медики пояснили, що немовля не загинуло тільки дивом.

Місцеві переконані, що врятували малого святі. Тому що народився він у велике християнське свято Петра і Павла. Немовля знайшли неподалік церкви, коли починалося богослужіння. Назвали знайду Павлом Петровичем, в честь святих.

Поліція шукає породіллю, яка викинула немовля на дорозі. Стаття, за якою відкрили виробництво, передбачає до трьох років позбавлення волі. Втім, прецедентів з реальним ув'язненням породіллі Україна ще не знала.


Добавить комментарий

Оставить комментарий