По вині Козакова херсонцям відключать світло

По вині Козакова херсонцям відключать світло

Комунальне підприємство «Центр» станом на 7 червня 2017 року має заборгованість за використану електроенергію у розмірі 482 847, 69 грн., включно за травень. Несплата якої призведе до припинення енергопостачання об’єктів комунального підприємства. Через фінансову безвідповідальність посадових осіб підприємства сотні родин херсонців стають заручниками ситуації і змушені з маленькими дітьми залишаться без світла в своїх домівках.

ПрАТ «Херсонобленерго» вже неодноразово зверталося до керівництва комунального підприємства та безпосередньо до міської влади відносно погашення існуючої заборгованості, а також своєчасної сплати поточних рахунків. Проте конструктивних дій щодо вирішення цих питань вжито не було.

На адресу енергопостачальної компанії надійшов гарантійний лист від першого заступника міського голови І.Козакова, який запевняв, що заборгованість КП «Центр» буде погашено в термін до 7 червня 2017 року. Проте, до даного часу кошти за використану електроенергію, так і не надійшли.

ПрАТ «Херсонобленерго» вимушене припинити електропостачання об’єктів комунального підприємства. Відключення буде відбуватися 7 червня, 8 червня та 12 червня. Акцентуємо увагу, що відключення споживачів від електропостачання здійснюється лише в межах чинного законодавства та Правил користування електричною енергією.

Повний перелік об’єктів, яким буде припинено електропостачання можна подивитися за посиланням.
Джерело

Добавить комментарий

Оставить комментарий