Ляшко - жінкам на залізничному вокзалі: Кому ще квітку?

Ляшко - жінкам на залізничному вокзалі: Кому ще квітку?

Півтори тисячі троянд роздали жінкам народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка на залізничному вокзалі Києва. Це було приємною несподіванкою для пасажирів з усієї України. Всі охочі фотографувалися з Ляшком, а дехто - навіть набрався сміливості та попросив головного радикала привітати з 8 березня бабусь та мам по телефону. Політик нікому не відмовляв.

«8 березня – це свято мам, дружин, бабусь, доньок, подруг, всіх наших улюблених українок. Тому, хто хоче отримати квітку від Ляшка, приїжджайте на Залізничний вокзал. У нас і квітки, і козаки гарні», - повідомив політик.

Водночас лідер опозиційної фракції вкотре наголосив, що не дозволить скасувати свято 8 березня.

«Всі, хто хоче скасувати 8 березня, не мають ні серця, ні душі, ні розуму. Вони взагалі не чоловіки. Жінкам потрібно робити свято кожен день. А ті паразіти, які жлобяться жінкам квітку купити, хочуть і забрати у жінок свято. Так от, дуля їм без маку. А 8 березня повинно бути», - заявив Ляшко.

Жінки в свою чергу дякували політику за таку увагу та подарували взамін море посмішок.

Святковий флешмоб продовжився на головній вулиці країни. На Хрещатику довкола лідера радикалів також зібрався натовп жінок, які хотіли особисто почути привітання від Олега Ляшка та зробити з ним селфі.Источник

Добавить комментарий

Оставить комментарий