Ляшко привітав з 8 березня жінок - ветаранів праці

Ляшко привітав з 8 березня жінок - ветаранів праці

8 березня лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко в першу чергу привітав жінок Київського пансіонату ветеранів праці. Політик побажав всім міцного здоров’я та подарував кожній бабусі весняні квіти.

«Ольга Федорівна – директор школи з Іванкова, викладала історію. Сказала мені, що завжди любила дітей і любить мене. Заради таких людей я живу, працюю і боротимусь далі», - поділився враженнями від спілкування із постояльцями закладу народний депутат.

Нині в пансіонаті проживають 140 людей похилого віку, з них – 75 жінок.

«Вони все життя пахали. Для них дуже важлива повага і турбота. Натомість держава виділяє лише 7 гривень на день на ліки для цих людей. Це просто знущання. Розповів їм, що ми з командою добиваємося нормальних пенсій і безплатних ліків для наших любих бабусь та дідусів», - наголосив Ляшко.

Як і більшість таких установ по Україні, Київський пансіонат недоотримує фінансування від держави, тому не може забезпечити по-справжньому домашній комфорт своїм постояльцям. Лідер опозиційної фракції пообіцяв допомогу із виділенням коштів на ремонт будівлі та підтримку в цілому.

«Хто тільки попробують переселити з цього центру - голову відрубаю», - категорично висловився парламентар.

Наостанок Олег Ляшко подякував директору та колективу пансіонату за терпіння.
Источник

Добавить комментарий

Оставить комментарий