Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області інформує про необхідність отримання захищених носіїв особистих ключів

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області інформує про необхідність отримання захищених носіїв особистих ключів

На виконання Закону України «Про електронний цифровий підпис» із змінами, внесеними згідно із Законом № 1666-VIII від 06 жовтня 2016 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області інформує, що 00:00 годин 01 квітня 2017 року програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань буде переведено в режим роботи із підтримкою виключно захищених носіїв ключової інформації. 
З метою своєчасного забезпечення всіх користувачів Реєстрів захищеними носіями ключової інформації, пропонуємо завчасно звертатися до Херсонської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи».
Крім того, звертаємо увагу, що Херсонська філія ДП «НАІС» змінила місцезнаходження: 73000, м. Херсон, вул. Богородицька, 20, телефон для довідок: 26-26-29.

Добавить комментарий

Оставить комментарий