Що робити якщо ваші права порушив державний реєстратор

Що робити якщо ваші права порушив державний реєстратор

Міністерство юстиції України постійно працює над тим, аби право власності кожного українця було під надійним захистом правової держави! У 2016 році був впроваджений Антирейдерський закон, 30 нововедень якого унеможливили застосування 90% рейдерських схем. Мін`юстом у минулому році також введено в дію інноваційний та дієвий механізм захисту власних прав у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації бізнесу, зміст якого, перш за все, полягає в зверненні до Міністерства юстиції України або його територіальних органів з відповідною скаргою.

Для забезпечення розгляду скарг, Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області утворено постійно діючу комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Тож, якщо Ваші права порушив державний реєстратор – звертайтесь до Комісії.

Суттєвою відмінністю є безоплатність такої процедури. Так, під час звернення до суду особа сплачує судовий збір, витрачає кошти на адвоката, тощо, а звернення до територіального органу Міністерства юстиції України або у визначених випадках безпосередньо до Міністерства не передбачає будь-яких грошових витрат, крім витрати на поштове пересилання листа. Хоча, особа може безпосередньо власноруч подати скаргу, викреслюючи навіть і такі витрати.

Також, одним з позитивних аспектів звернення до органів юстиції є стислі строки розгляду звернення особи та відсутність процесуальної складності для скаржника.

Інформацію стосовно вимог до скарги, зразки скарг та іншу корисну інформацію з питань оскарження рішень державного реєстратора Ви можете переглянути на офіційному веб сайті Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Якщо у Вас виникли додаткові питання чи Вам необхідна допомога у складанні скарги, телефонуйте за номерами гарячої лінії 098-981-65-12 та 066-877-53-89.

Добавить комментарий

Оставить комментарий