Підсумкова прес-конференція щодо результатів роботи Міністерства юстиції та ГТУЮ у Херсонській області за 2016 рік

Підсумкова прес-конференція  щодо  результатів роботи Міністерства юстиції та ГТУЮ  у Херсонській області за 2016 рік

З метою інформування громадськості про результати діяльності Мін’юсту та Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за 2016 рік та пріоритети діяльності на наступний рік 19 січня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Херсонській області проведено прес-конференцію на тему: «Міністерство юстиції: підсумки 2016 року та пріорітети на майбутнє».
Захід був проведений начальником Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтином Хутковським за участі його заступників та начальників управлінь.
На прес-конференцію завітали жителі Херсонщини, співробітники управлінь Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та місцева преса.
Підсумкова прес-конференція  щодо  результатів роботи Міністерства юстиції та ГТУЮ  у Херсонській області за 2016 рік

Костянтином Валентиновичем було наголошено, що завдяки плідній праці дружньої команди Міністерству юстиції вдалось реалізувати проекти, які були розпочаті в попередні роки та дати старт новим реформам.
Керівники територіального органу юстиції розповіли присутнім, що у 2016 році Мін’юсту вдалося забезпечити бізнес та громадян зручними та комфортними сервісами:
- міністерством було здійснено передачу повноважень з реєстрації майна та бізнесу на місця і у приватний сектор;
- частину сервісів було переведено в Он-лайн режим;
- переведено в розряд постійно діючих послугу з видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологових будинках;
- було запущено пілотний проект «Шлюб за добу»;
- розширенно найбільший соціальний проект Уряду – надання безоплатної правової допомоги (БПВД) населенню.
Також завдяки Міністерству юстиції було здійснено значні кроки на шляху покращення бізнес-клімату в країні, а саме: прийнято системний Антирейдерський закон (№5067) та запущено роботу Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Під час заходу було відмічено, що у 2016 відбувся запуск надзвичайно важливої для нашої країни реформи – реформи судової гілки влади. Окрім цього, в минулому році було дано старт реформі примусового виконання судових рішень та пенітенціарної системи.
По завершенню прес-конференції було оголошено пріоритетні напрямки діяльності Міністерства юстиції на 2017 рік.

Виступ керівного складу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області було супроводжено демонстрацією тематичних презентацій із статистичними даними підсумків діяльності Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за 2016 рік.

Michaelceque
Michaelceque от 5 июля 2017 23:28
Вы отвечаете на сообщения?

-------

расценки на брусчатку


В чате есть кто? Посоветуйте мне как поступить

-------

надо тут
Добавить комментарий

Оставить комментарий