Підсумкова прес-конференція щодо результатів роботи Міністерства юстиції та ГТУЮ у Херсонській області за 2016 рік

Підсумкова прес-конференція  щодо  результатів роботи Міністерства юстиції та ГТУЮ  у Херсонській області за 2016 рік

З метою інформування громадськості про результати діяльності Мін’юсту та Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за 2016 рік та пріоритети діяльності на наступний рік 19 січня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Херсонській області проведено прес-конференцію на тему: «Міністерство юстиції: підсумки 2016 року та пріорітети на майбутнє».
Захід був проведений начальником Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтином Хутковським за участі його заступників та начальників управлінь.
На прес-конференцію завітали жителі Херсонщини, співробітники управлінь Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та місцева преса.
Підсумкова прес-конференція  щодо  результатів роботи Міністерства юстиції та ГТУЮ  у Херсонській області за 2016 рік

Костянтином Валентиновичем було наголошено, що завдяки плідній праці дружньої команди Міністерству юстиції вдалось реалізувати проекти, які були розпочаті в попередні роки та дати старт новим реформам.
Керівники територіального органу юстиції розповіли присутнім, що у 2016 році Мін’юсту вдалося забезпечити бізнес та громадян зручними та комфортними сервісами:
- міністерством було здійснено передачу повноважень з реєстрації майна та бізнесу на місця і у приватний сектор;
- частину сервісів було переведено в Он-лайн режим;
- переведено в розряд постійно діючих послугу з видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологових будинках;
- було запущено пілотний проект «Шлюб за добу»;
- розширенно найбільший соціальний проект Уряду – надання безоплатної правової допомоги (БПВД) населенню.
Також завдяки Міністерству юстиції було здійснено значні кроки на шляху покращення бізнес-клімату в країні, а саме: прийнято системний Антирейдерський закон (№5067) та запущено роботу Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Під час заходу було відмічено, що у 2016 відбувся запуск надзвичайно важливої для нашої країни реформи – реформи судової гілки влади. Окрім цього, в минулому році було дано старт реформі примусового виконання судових рішень та пенітенціарної системи.
По завершенню прес-конференції було оголошено пріоритетні напрямки діяльності Міністерства юстиції на 2017 рік.

Виступ керівного складу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області було супроводжено демонстрацією тематичних презентацій із статистичними даними підсумків діяльності Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за 2016 рік.

Michaelceque
Michaelceque от 5 июля 2017 23:28
Вы отвечаете на сообщения?

-------

расценки на брусчатку


В чате есть кто? Посоветуйте мне как поступить

-------

надо тут
Suttimug
Suttimug от 14 июня 2019 19:53
The advantages of kefir milk are to treat digestive issues such as looseness of the bowels, irritable bowel syndrome, and infection with H. Pylori germs. Preserving bone health and wellness The following benefit of kefir is to keep bone health. Yeast infection and pregnancy
DOLIjab
DOLIjab от 14 июня 2019 20:56
To learn more about the best treatments for your acne scars, schedule a consultation with Dr. Song at Song Plastic Surgery in Irvine, CA. chemical peel procedure
Добавить комментарий

Оставить комментарий